Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Výtvarná soutěž (Uhrová)

Na přelomu září a října se první až čtvrté třídy zúčastnily výtvarné soutěže ,,Ježci v muzeu“, pořádanou Severočeským muzeem. Žáci měli za úkol namalovat jakoukoliv výtvarnou technikou ježka. Všechny třídy se úkolu zhostily s velkým nadšením, dobrými nápady, a proto není divu, že se někteří žáci umístili na stupních vítězů. Děti byly rozděleny do tří kategorií, které dopadly takto:
 
Kategorie MŠ a 1. třída ZŠ
3. místo:  Adélka Šimůnková, 1. B, ZŠ Barvířská
 
Kategorie 2. a 3. třída ZŠ
1. místo: Jan Olyšar, Daniela Kozuková, Pavel Kovařík, Jana Voldřichová, Jakub Jirouš,  
Nikola Jirgesová, Jiří Heiland, Jan Zikeš, 3. B, ZŠ Barvířská
2. místo: Tereza Vlková, Adam Sidor, Adam Olyšar, Tomáš Němec, Jakub Hamada,
Jan Zikeš, Vojtěch Hruška, Sam Martinček, David Motejlík, 3. B, ZŠ Barvířská
 
Kategorie 4. a 5. třída ZŠ
1. místo:  Lukáš Lopatka, 4. A, ZŠ Barvířská
2. místo:  Linda Jandová, 4. A, ZŠ Barvířská
3. místo:  Michaela Vitíková, 4. A, ZŠ Barvířská