Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Výtvarná soutěž (Uhrová)

Na přelomu září a října se první až čtvrté třídy zúčastnily výtvarné soutěže ,,Ježci v muzeu“, pořádanou Severočeským muzeem. Žáci měli za úkol namalovat jakoukoliv výtvarnou technikou ježka. Všechny třídy se úkolu zhostily s velkým nadšením, dobrými nápady, a proto není divu, že se někteří žáci umístili na stupních vítězů. Děti byly rozděleny do tří kategorií, které dopadly takto:

Kategorie MŠ a 1. třída ZŠ
3. místo:  Adélka Šimůnková, 1. B, ZŠ Barvířská

Kategorie 2. a 3. třída ZŠ
1. místo: Jan Olyšar, Daniela Kozuková, Pavel Kovařík, Jana Voldřichová, Jakub Jirouš,
Nikola Jirgesová, Jiří Heiland, Jan Zikeš, 3. B, ZŠ Barvířská
2. místo: Tereza Vlková, Adam Sidor, Adam Olyšar, Tomáš Němec, Jakub Hamada,