Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Výtvarná dílna v Severočeském muzeu (Plachá)

14.3.2013 po společném fotografování vyrazili žáci 2.B do Severočeského muzea, kde měli připraven program ve výtvarné dílně, který byl spojen s výstavou Pravěk a současný šperk. Po výrobě vlastního šperku si děti prohlédly výstavu, která je seznámila s prastarými šperky a dala jim možnost porovnat je s módními šperky dnešní doby. Pracovní listy děti motivovaly k aktivnímu poznávání,spolupráci a možnosti kontrolovat svou práci.