Výstavy v muzeu

V pátek 20.11. navštívila 9.A Severočeské muzeum, kde v současné době kromě stálých expozic probíhají tři krátkodobé výstavy. Nejvíce nás zajímala výstava netradičních sklářských výrobků - prací žáků sklářské školy v Železném Brodě, která mohla některé deváďáky i namotivovat k budoucímu studiu na této škole. Druhá výstava se věnovala tématu kutilství a představovala nejrůznější svépomocně vyrobené věci. Poslední s názvem Země nikoho se pak ve fotografiích věnovala aktuálnímu tématu uprchlíků.