Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Výstavy v muzeu

V pátek 20.11. navštívila 9.A Severočeské muzeum, kde v současné době kromě stálých expozic probíhají tři krátkodobé výstavy. Nejvíce nás zajímala výstava netradičních sklářských výrobků - prací žáků sklářské školy v Železném Brodě, která mohla některé deváďáky i namotivovat k budoucímu studiu na této škole. Druhá výstava se věnovala tématu kutilství a představovala nejrůznější svépomocně vyrobené věci. Poslední s názvem Země nikoho se pak ve fotografiích věnovala aktuálnímu tématu uprchlíků.