Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Výstava komiksů (Loumová)

Několik desítek komiksových příběhů s texty ve třech jazycích o Ještědu zaplnilo Radniční sklípek
v  historické budově liberecké radnice. Hororové i úsměvné příhody namalovala především německá amatérská výtvarnice Petra Kurowski. Třída 8.A se proto rozhodla tuto výstavu dne 17.10.2012 navštívit.
Na výstavě Petry Kurowski si žáci také prohlédli obrázky Ještědu, které stvořily děti na červnovém workshopu v Jelení Hoře a nejúspěšnější komiksy ze soutěže určené školákům Euroregionu Nisa.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena