Výstava komiksů (Loumová)

Několik desítek komiksových příběhů s texty ve třech jazycích o Ještědu zaplnilo Radniční sklípek
v  historické budově liberecké radnice. Hororové i úsměvné příhody namalovala především německá amatérská výtvarnice Petra Kurowski. Třída 8.A se proto rozhodla tuto výstavu dne 17.10.2012 navštívit.
Na výstavě Petry Kurowski si žáci také prohlédli obrázky Ještědu, které stvořily děti na červnovém workshopu v Jelení Hoře a nejúspěšnější komiksy ze soutěže určené školákům Euroregionu Nisa.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.