Výstava komiksů (Loumová)

Několik desítek komiksových příběhů s texty ve třech jazycích o Ještědu zaplnilo Radniční sklípek
v  historické budově liberecké radnice. Hororové i úsměvné příhody namalovala především německá amatérská výtvarnice Petra Kurowski. Třída 8.A se proto rozhodla tuto výstavu dne 17.10.2012 navštívit.
Na výstavě Petry Kurowski si žáci také prohlédli obrázky Ještědu, které stvořily děti na červnovém workshopu v Jelení Hoře a nejúspěšnější komiksy ze soutěže určené školákům Euroregionu Nisa.