Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Výstava betlémů v muzeu (Marková)

Adventní čas a čekání na Vánoce si žáci 6.A zpříjemnili návštěvou Severočeského muzea, kde v současné době probíhá výstava betlémů. K vidění zde bylo velké množství exponátů nejrůznějšího stáří i velikosti. Prohlídka byla komentovaná a žáci se tak mohli dozvědět množství zajímavých informací k tématu a všimnout si na betlémech i detailů, které by jinak nezaznamenali. Jako suvenýr si každý odnesl vstupenku, která je současně i vánoční pohlednicí.