Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Výstava betlémů v muzeu (Marková)

Adventní čas a čekání na Vánoce si žáci 6.A zpříjemnili návštěvou Severočeského muzea, kde v současné době probíhá výstava betlémů. K vidění zde bylo velké množství exponátů nejrůznějšího stáří i velikosti. Prohlídka byla komentovaná a žáci se tak mohli dozvědět množství zajímavých informací k tématu a všimnout si na betlémech i detailů, které by jinak nezaznamenali. Jako suvenýr si každý odnesl vstupenku, která je současně i vánoční pohlednicí.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.