Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Výsledky vánočního turnaje ve florbalu

VÝSLEDKY VÁNOČNÍHO TURNAJE VE FLOORBALLU 4.-6. TŘÍD
Po dobu tří týdnů se v předvánoční době odehrál na naší škole vánoční turnaj ve floorballu 4.-6. tříd. Po dvou nešťastných prohrách na nájezdy se na 4. místě umístilo družstvo Lvů (Černohorský, Resl st., Resl ml., Vodvárka, Waldhauser, Šůma, Vengl). Třetí bylo družstvo Flórbaláků (Ďuriš, Vlas, Koryťáková, Nehilla, Havlišta), 2. místo obsadilo družstvo Bílí tygři (Železný, Hartl, Šámal, Benc, Bednář, Patrman, Král) a turnaj vyhrálo mužstvo Flórbalky (Trejbal, Pešek, Janků, Karasz, Frydrych, Šátková, Mrhalová) .
Nejlepšími střelci turnaje byli Janků, Král a Železný.
Všem zúčastněným děkujeme za účast a předvedenou hru.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.