Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Výsledky vánočního turnaje ve florbalu

VÝSLEDKY VÁNOČNÍHO TURNAJE VE FLOORBALLU 4.-6. TŘÍD
Po dobu tří týdnů se v předvánoční době odehrál na naší škole vánoční turnaj ve floorballu 4.-6. tříd. Po dvou nešťastných prohrách na nájezdy se na 4. místě umístilo družstvo Lvů (Černohorský, Resl st., Resl ml., Vodvárka, Waldhauser, Šůma, Vengl). Třetí bylo družstvo Flórbaláků (Ďuriš, Vlas, Koryťáková, Nehilla, Havlišta), 2. místo obsadilo družstvo Bílí tygři (Železný, Hartl, Šámal, Benc, Bednář, Patrman, Král) a turnaj vyhrálo mužstvo Flórbalky (Trejbal, Pešek, Janků, Karasz, Frydrych, Šátková, Mrhalová) .
Nejlepšími střelci turnaje byli Janků, Král a Železný.
Všem zúčastněným děkujeme za účast a předvedenou hru.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.