Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Výsledky vánočního turnaje ve florbalu

VÝSLEDKY VÁNOČNÍHO TURNAJE VE FLOORBALLU 4.-6. TŘÍD
Po dobu tří týdnů se v předvánoční době odehrál na naší škole vánoční turnaj ve floorballu 4.-6. tříd. Po dvou nešťastných prohrách na nájezdy se na 4. místě umístilo družstvo Lvů (Černohorský, Resl st., Resl ml., Vodvárka, Waldhauser, Šůma, Vengl). Třetí bylo družstvo Flórbaláků (Ďuriš, Vlas, Koryťáková, Nehilla, Havlišta), 2. místo obsadilo družstvo Bílí tygři (Železný, Hartl, Šámal, Benc, Bednář, Patrman, Král) a turnaj vyhrálo mužstvo Flórbalky (Trejbal, Pešek, Janků, Karasz, Frydrych, Šátková, Mrhalová) .
Nejlepšími střelci turnaje byli Janků, Král a Železný.
Všem zúčastněným děkujeme za účast a předvedenou hru.