Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Výsledky sběrové akce (Urban)

Žáci školy při sběrové akci ve čtvrtek 23.9.2010 nasbírali celkem 4990 kg, mezi nejlepší sběrače patřili F. Kraus (1300kg) z 5.A, B.Fencková (390 kg) z 5.B a M.Němec (248 kg) z 3.A. Přes 100 kg doneslo ještě dalších 12 žáků. Všichni byli odměněni malou sladkostí. Jako nejlepší třídy se shodně umístili 5.A a 5.B s průměrem přes 78 kg na žáka!

Výtěžek sběru ve výši 6000,- Kč bude zaslán na účet MŠ Donín, Hrádek nad Nisou, která byla postižena letošními záplavami. Dík patří všem, kteří se na sběru podíleli.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena