Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Výsledky sběrové akce (Urban)

Žáci školy při sběrové akci ve čtvrtek 23.9.2010 nasbírali celkem 4990 kg, mezi nejlepší sběrače patřili F. Kraus (1300kg) z 5.A, B.Fencková (390 kg) z 5.B a M.Němec (248 kg) z 3.A. Přes 100 kg doneslo ještě dalších 12 žáků. Všichni byli odměněni malou sladkostí. Jako nejlepší třídy se shodně umístili 5.A a 5.B s průměrem přes 78 kg na žáka!

Výtěžek sběru ve výši 6000,- Kč bude zaslán na účet MŠ Donín, Hrádek nad Nisou, která byla postižena letošními záplavami. Dík patří všem, kteří se na sběru podíleli.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.