Výsledky sběrové akce (Urban)

Žáci školy při sběrové akci ve čtvrtek 23.9.2010 nasbírali celkem 4990 kg, mezi nejlepší sběrače patřili F. Kraus (1300kg) z 5.A, B.Fencková (390 kg) z 5.B a M.Němec (248 kg) z 3.A. Přes 100 kg doneslo ještě dalších 12 žáků. Všichni byli odměněni malou sladkostí. Jako nejlepší třídy se shodně umístili 5.A a 5.B s průměrem přes 78 kg na žáka!

Výtěžek sběru ve výši 6000,- Kč bude zaslán na účet MŠ Donín, Hrádek nad Nisou, která byla postižena letošními záplavami. Dík patří všem, kteří se na sběru podíleli.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.