Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Výsledky sběrové akce (Urban)

Žáci školy při sběrové akci ve čtvrtek 23.9.2010 nasbírali celkem 4990 kg, mezi nejlepší sběrače patřili F. Kraus (1300kg) z 5.A, B.Fencková (390 kg) z 5.B a M.Němec (248 kg) z 3.A. Přes 100 kg doneslo ještě dalších 12 žáků. Všichni byli odměněni malou sladkostí. Jako nejlepší třídy se shodně umístili 5.A a 5.B s průměrem přes 78 kg na žáka!

Výtěžek sběru ve výši 6000,- Kč bude zaslán na účet MŠ Donín, Hrádek nad Nisou, která byla postižena letošními záplavami. Dík patří všem, kteří se na sběru podíleli.