Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vynášení Morany (Novotná, Plachá)

26.3. se na nádraží sešli žáci 1.A a 5.B. Program sobotního dopoledne byl stanoven  Mateřským centrem Čmelák :  loučení s paní zimou, vhození  Morany do Nisy, otvírání studánky a výstup na zříceninu hradu Hamrštejn.  Děti si přidaly ještě jízdu na unikátním transbordéru přes řeku Nisu. Počasí nám bohužel nepřálo, ale pohodu a radost nám to nezkazilo. Jak řekl Martin Vystrčil : „ Kdyby tady bylo sluníčko, tak bych tu byl celý den !“