Vynášení Morany (Novotná, Plachá)

26.3. se na nádraží sešli žáci 1.A a 5.B. Program sobotního dopoledne byl stanoven  Mateřským centrem Čmelák :  loučení s paní zimou, vhození  Morany do Nisy, otvírání studánky a výstup na zříceninu hradu Hamrštejn.  Děti si přidaly ještě jízdu na unikátním transbordéru přes řeku Nisu. Počasí nám bohužel nepřálo, ale pohodu a radost nám to nezkazilo. Jak řekl Martin Vystrčil : „ Kdyby tady bylo sluníčko, tak bych tu byl celý den !“

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.