Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Výlet za pohádkami (Vančišinová)

13.6.2013 vyrazili žáci 2.A a 4. A do pohádkového světa na hrad a zámek Staré Hrady.Navštívili jsme pohádkové sklepení s pokladem,prohlédli si zámek plný úžasných věcí.Po celou dobu nás provázely postavy z pohádek-čertice a princezna..Na své si přišly zejména menší děti,ale ani ti starší děti nepřišly zkrátka.Zámecká Bestyola všem  umožnila prohlédnout si i pohladit zvířátka.Kromě dojmů si děti odvážely domů na památku i nějaké suvenýry z Čertovské kovárny.Sluníčko nám svítilo na cestu,a tak se výlet vydařil a všem se líbil.