Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Výlet parlamentu (Wollrabová)

Ve dnech 20.6. – 21.6. měli parlamentní zástupci možnost vybrat si svou odměnu za celoroční práci v podobě dvou dnů strávených zábavou a poznáním. V pondělí se zúčastnili návštěvy expozice IQLandie, kde měli za úkol zkusit si udělat reportáž nebo rozhovor s obsluhou jednotlivých exponátů a poslat video či fotografie ostatním zástupcům a učitelce. Poté následovala pracovní schůzka ve škole, kde žáci rozebírali uplynulý rok, reflektovali činnost parlamentu a plánovali aktivity na příští školní rok. Nechybělo ani opékání špekáčků na školním pozemku, pro hladovce ještě objednání pizzy, množství her, které měly za úkol stmelit kolektiv. Pro dobrovolníky pak paní učitelka Wollrabová společně s paní asistentkou Javůrkovou zorganizovaly noční hru a přespání ve škole.

V úterý po snídani a úklidu se skupinka parlamentních zástupců se svojí paní učitelkou přesunuli na Kristýnu, kde si užili vodu, hry a báječnou točenou zmrzlinu.

Všichni jsme si moc užili klidnější dva dny, krásné počasí a společně strávené chvíle s báječnou náladou.