Výlet na rozhlednu Císařský kámen (Marková)

Pondělí 27.6.2011 coby Den pobytu v přírodě využila 8.A k výletu na rozhlednu Císařský kámen, která se nachází jen několik kilometrů od Liberce u obce Rádlo. A protože rozhledny bývají většinou na kopci, čekal nás pořádný výšlap od tramvaje z Vratislavic po žluté značce. Ta nás dovedla okolo známé (ale bohužel zavřené) restaurace Mojžíšův pramen lesní cestou až do Rádla. Rozhledna se všem líbila, výhled na Liberec i Jablonec a okolní hory byl úchvatný. Následoval sešup po zelené značce lesní cestou směrem do Vesce okolo rybníku Teich a pak úmorná cesta rozpálenou ulicí na autobus. Krásné fotky z rozhledny ale stojí za to.