Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Výlet na rozhlednu Císařský kámen (Marková)

Pondělí 27.6.2011 coby Den pobytu v přírodě využila 8.A k výletu na rozhlednu Císařský kámen, která se nachází jen několik kilometrů od Liberce u obce Rádlo. A protože rozhledny bývají většinou na kopci, čekal nás pořádný výšlap od tramvaje z Vratislavic po žluté značce. Ta nás dovedla okolo známé (ale bohužel zavřené) restaurace Mojžíšův pramen lesní cestou až do Rádla. Rozhledna se všem líbila, výhled na Liberec i Jablonec a okolní hory byl úchvatný. Následoval sešup po zelené značce lesní cestou směrem do Vesce okolo rybníku Teich a pak úmorná cesta rozpálenou ulicí na autobus. Krásné fotky z rozhledny ale stojí za to.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.