Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Výlet Mnichovo Hradiště (Vančišinová)

Jednou z posledních velkých akcí v letošním školním roce byl pro žáky  1.A a 3.A společný výlet na zámek Mnichovo Hradiště, který pro ně naplánovaly paní učitelky Vančišinová a Mrákotová. Při odjezdu nám počasí příliš nepřálo, pršelo, ale cestou se umoudřilo, vykouklo i sluníčko. Čekala nás nejen prohlídka zámku, ale i další aktivity. Nejprve nás průvodkyně v dobovém kostýmu provedla zámkem a seznámila nás s jeho  historií . Potom jsme přešli do „výtvarné dílny“, kde si děti ze dřeva vyráběly zvířátka.
A tak si za chvíli malí šikulové vyrobili prasátka, medvídky, králíčky, kočičky i žirafy. Všem se vyrábění líbilo, se svým výtvorem se určitě doma pochlubili. A to nás ještě čekaly tři pohádky plné legrace, ale i poučení. Na závěr jsme se prošli zámeckým parkem. Dopoledne rychle uběhlo, cestou domů si děti sdělovaly dojmy o výletě, který se nám opravdu vydařil.

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření