Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Výlet Mnichovo Hradiště (Vančišinová)

Jednou z posledních velkých akcí v letošním školním roce byl pro žáky  1.A a 3.A společný výlet na zámek Mnichovo Hradiště, který pro ně naplánovaly paní učitelky Vančišinová a Mrákotová. Při odjezdu nám počasí příliš nepřálo, pršelo, ale cestou se umoudřilo, vykouklo i sluníčko. Čekala nás nejen prohlídka zámku, ale i další aktivity. Nejprve nás průvodkyně v dobovém kostýmu provedla zámkem a seznámila nás s jeho  historií . Potom jsme přešli do „výtvarné dílny“, kde si děti ze dřeva vyráběly zvířátka.
A tak si za chvíli malí šikulové vyrobili prasátka, medvídky, králíčky, kočičky i žirafy. Všem se vyrábění líbilo, se svým výtvorem se určitě doma pochlubili. A to nás ještě čekaly tři pohádky plné legrace, ale i poučení. Na závěr jsme se prošli zámeckým parkem. Dopoledne rychle uběhlo, cestou domů si děti sdělovaly dojmy o výletě, který se nám opravdu vydařil.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření