Důležitá sdělení

Výlet do Prahy 12.5.2010

BYLI JSME V PRAZE – škoda, že jste nebyli s námi!
Milí rodiče,
kdybyste tam byli, měli byste zážitek. Byli jsme v katedrále sv. Víta, na Staroměstské náměstí byl orloj. Byli jsme na Karlově mostě a v planetáriu.
Markéta

Dobrý den,paní sekretářko,
chtěla jsem Vám poslat pozdrav z Prahy. Moc se mi tam líbilo. Byli jsme na Karlově mostě,
Dívali jsme se i na orloj,  ó ó ó – byl to opravdu pěkný zážitek, ale ta zmrzlina,co jsem si koupila,nemusela být tak drahá. Ale i tak Vám všem děkujeme za krásný výlet. Zdraví Gabika
Přeji hezký den.

Dobrý den,pane řediteli !
Včera jsme byli v Praze. Viděli jsme Pražský  hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí a také jsme navštívili planetárium. Všude po Praze bylo plno plno stánků. Mě zaujmul stánek s dřevěnými ptáčky. Koupil jsem si zeleného a nazval ho Pípa.
Petr

Ahoj Václave,
Dobrý bylo, jak jsme byli v planetáriu. Kromě toho, jak jsi ztratil mobil a jak si z toho málem dostal infarkt.
Martin

Vzkazy:
Bylo to tam super !!    Anička
Ceny tam jsou šíleně vysoké .  Lukáš
Je to tam nádherný a chtěla bych tam jet někdy znovu ! Dana

Tak ahoj  ( za všechny ze 4.B)  Gábina

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.