Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Výlet do Prahy 12.5.2010

BYLI JSME V PRAZE – škoda, že jste nebyli s námi!
Milí rodiče,
kdybyste tam byli, měli byste zážitek. Byli jsme v katedrále sv. Víta, na Staroměstské náměstí byl orloj. Byli jsme na Karlově mostě a v planetáriu.
Markéta

Dobrý den,paní sekretářko,
chtěla jsem Vám poslat pozdrav z Prahy. Moc se mi tam líbilo. Byli jsme na Karlově mostě,
Dívali jsme se i na orloj,  ó ó ó – byl to opravdu pěkný zážitek, ale ta zmrzlina,co jsem si koupila,nemusela být tak drahá. Ale i tak Vám všem děkujeme za krásný výlet. Zdraví Gabika
Přeji hezký den.

Dobrý den,pane řediteli !
Včera jsme byli v Praze. Viděli jsme Pražský  hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí a také jsme navštívili planetárium. Všude po Praze bylo plno plno stánků. Mě zaujmul stánek s dřevěnými ptáčky. Koupil jsem si zeleného a nazval ho Pípa.
Petr

Ahoj Václave,
Dobrý bylo, jak jsme byli v planetáriu. Kromě toho, jak jsi ztratil mobil a jak si z toho málem dostal infarkt.
Martin

Vzkazy:
Bylo to tam super !!    Anička
Ceny tam jsou šíleně vysoké .  Lukáš
Je to tam nádherný a chtěla bych tam jet někdy znovu ! Dana

Tak ahoj  ( za všechny ze 4.B)  Gábina

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.