Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vyjádření školy k plánované stávce

Vážení rodiče,

naše škola nesouhlasí s připravovanými změnami ve financování školství, které budou mít dopad na kvalitu vzdělávání a souhlasíme s důvody stávky vyhlášené na pondělí 27. listopadu 2023. Po zhodnocení situace jsme se však rozhodli nepřipojit se k vyhlášené stávce. 

Nesouhlasíme zejména se:

  • snížením mezd nepedagogických pracovníků,
  • omezením počtu hodin, které můžeme odučit, což by mělo za následek snížení kvality vzdělávání.

 

Kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ