Vyhodnocení soutěže O zvířátko ZŠ

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE „O ZVÍŘÁTKO ZŠ BARVÍŘSKÁ“
14.12.2009 byla ukončena soutěž „O zvířátko ZŠ Barvířská“. Do soutěže se zapojilo 177 žáků školy.
Na první místo se probojovala panda červená - 37 hlasů, druhé místo - 36 hlasů získal krokodýl, třetí místo obsadila zebra - 34 hlasů. Panda se tak stala naším favoritem a bude naším adoptovaným zvířátkem. Obrázky zvířat hodnotila sedmičlenná komise a zvolila pět vítězných obrázků. Pro vítěze je připravna sladká odměna a dárkové balíčky od ZOO Liberec.
Vítězi se stali:
Michelle Smolíková
Kristýna Špátová
Pavel Belatka
Marek Honc
Jan Vittiš

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.