Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vyhodnocení absolventských prací (Šulcová)

V pátek 24.6.2011 proběhlo v posluchárně školy hodnocení absolventských prací žáků 9.A. Od ledna zpracovávali žáci pod vedením jednotlivých vyučujících zvolená témata prací, 12.5. svázané práce odevzdali a začátkem června je obhajovali před komisemi vyučujících. Devatenáct žáků z 20 práce obhájilo, jedna práce nevyhověla. Pan ředitel při předávání osvědčení zhodnotil úroveň a význam absolventských prací.
Zároveň byly oceněny nejlepší práce:
Ondřej Bláha    – „Já – jako osobnost“
Jan Konečný     – „Osudy hokejových mistrů světa z roku 1949“
Michael Kvítek – „Válka v Kosovu očima mého otce“
Adéla Krásná    -  „London“

Gratulujeme všem žákům oceněných prací.