Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vyhodnocení absolventských prací (Šulcová)

V pátek 24.6.2011 proběhlo v posluchárně školy hodnocení absolventských prací žáků 9.A. Od ledna zpracovávali žáci pod vedením jednotlivých vyučujících zvolená témata prací, 12.5. svázané práce odevzdali a začátkem června je obhajovali před komisemi vyučujících. Devatenáct žáků z 20 práce obhájilo, jedna práce nevyhověla. Pan ředitel při předávání osvědčení zhodnotil úroveň a význam absolventských prací.
Zároveň byly oceněny nejlepší práce:
Ondřej Bláha    – „Já – jako osobnost“
Jan Konečný     – „Osudy hokejových mistrů světa z roku 1949“
Michael Kvítek – „Válka v Kosovu očima mého otce“
Adéla Krásná    -  „London“

Gratulujeme všem žákům oceněných prací.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.