Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vyhodnocení absolventských prací 9.tříd (Urban)

V pondělí 22.6.2015 proběhlo vyhodnocení absolventských prací žáků 9.tříd. Komise ohodnotili celkem 41 absolventských prací, z toho bylo 5 hodnoceno jako postačujících, 16 jako velmi dobrých a 20 jako vynikajících. 10 prací bylo ohodnoceno zvláštní odměnou jako obzvláště zdařilé. Jednalo se o práce žáků M.Ráčka a D.Štefana z 9.A a E.Danielové, B.Fenckové, A.Gorské, M.Kolomazníka, A.Meierové, M.Rambouska a L.Slavíka z 9.B.