Vyhodnocení absolventských prací 9.A (Honcová)

Ve středu 23. 6. 2021 byly vyhodnoceny absolventské práce žáků 9. třídy, které slouží k ověření schopnosti žáků zpracovat získané vědomosti. Tento školní rok se bohužel nekonaly obhajoby a práce byly hodnoceny za vypracování. Z názvů témat prací vyplývá, že se žáci věnovali různorodým tématům: Kamerové systémy, Moderní náhražky cigaret, Nonverbální komunikace, Významní fyzici, Slavní vynálezci, What is the difference between Czech and German schools?, Imagine Dragons – oblíbená hudební skupina, „Královny válečnice“,  Švýcarsko - historie a současnost, Doping, Pět nejslavnějších hudebních skupin za posledních pět dekád, Chov pískomila mongolského a křečíka džungarského za různých podmínek, Kyberšikana, Atletické rekordy, Ženy průkopnice, Kobe Bryant, Legendy kulturistiky, Myslivost, Hamburg - historie a současnost,  Sociální sítě, Letní olympijské hry, Geologická činnost moře, Princess Diana, Významní matematici, My experience with school project Erasmus+,  A 3-day London Itinerary, Vývoj videoher.
Pan ředitel předal žákům osvědčení a krátce každou práci zhodnotil. Mezi nejlepší patřily práce L. Jandové, L. Lopatky, A. Muzikářové, J. Poláka a F. Winklera. Tito žáci byli také odměněni.