Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Vyhlašování nejlepších sportovců školy (Urban)

V pátek 24.6.2011 proběhlo vyhlašování nejlepších sportovců školy. Akce se konala ve velké tělocvičně za přítomnosti trenérů Slovanu Liberec Petra Myslivce a Martina Janošíka a hráče prvoligového kádru Slovanu pana Miroslava Holeňáka. Ti společně s panem ředitelem předali vybraným žákům ocenění a drobné dárky. Oceněni byli rovněž žáci 4.-5. tříd, kteří reprezentovali školu v republikovém finále McDonald’s Cupu v Olomouci, kde získali 10. místo. Program svým vystoupením doprovodily závodnice z klubu Sport aerobik Liberec. Jako nejlepší žáci-sportovci školy (sportovní i školní výsledky) byli zvoleni tito žáci:

Barac Vojtěch     6.A
Bláha Ondřej     9.A     3.místo
Culek Jakub      7.A
Konečný Jan      9.A     1.místo
Král Adam         7.A
Patrman Petr     8.A
Piršel Patrik       9.A
Železný Jan       8.A     2.místo

Jako nejlepší sportovec školy (sportovní výsledky) byl pak zvolen Ondřej Bláha z 9.A.
Všem vyhlášeným přejeme i do budoucna mnoho sportovních, ale i školních úspěchů!

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření