Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vyhlašování nejlepších sportovců školy (Urban)

V pátek 24.6.2011 proběhlo vyhlašování nejlepších sportovců školy. Akce se konala ve velké tělocvičně za přítomnosti trenérů Slovanu Liberec Petra Myslivce a Martina Janošíka a hráče prvoligového kádru Slovanu pana Miroslava Holeňáka. Ti společně s panem ředitelem předali vybraným žákům ocenění a drobné dárky. Oceněni byli rovněž žáci 4.-5. tříd, kteří reprezentovali školu v republikovém finále McDonald’s Cupu v Olomouci, kde získali 10. místo. Program svým vystoupením doprovodily závodnice z klubu Sport aerobik Liberec. Jako nejlepší žáci-sportovci školy (sportovní i školní výsledky) byli zvoleni tito žáci:

Barac Vojtěch     6.A
Bláha Ondřej     9.A     3.místo
Culek Jakub      7.A
Konečný Jan      9.A     1.místo
Král Adam         7.A
Patrman Petr     8.A
Piršel Patrik       9.A  
Železný Jan       8.A     2.místo

Jako nejlepší sportovec školy (sportovní výsledky) byl pak zvolen Ondřej Bláha z 9.A.
Všem vyhlášeným přejeme i do budoucna mnoho sportovních, ale i školních úspěchů!