Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení

Vyhlášení nejlepších sportovců

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH SPORTOVCU
Ve středu 26.6.2008 byli vyhlášeni ve velké tělocvičně nejlepší sportovci školy. Přestávky mezi vyhlašováním vyplnily svými výbornými vystoupeními žákyně z Aerobik centra Kunratická a z taneční skupiny Takt. Děkujeme. Mezi vyhlášenými nejlepšími žáky - sportovci byli J.Železný (5.A), T.Horňák (6.A), T.Drašner (7.A), F.Jukl, T.Slatinka, V.Diviš (všichni 8.B), K.Bernátová, L.Michalík, M.Patka, J.Povr (všichni 9.B).
Z těchto žáků byli zvoleni jako tři nejlepší 1. L.Michalík, 2. K.Bernátová, 3. M.Patka (všichni 9.B). Jako nejlepší sportovec byl vyhlášen J.Povr (9.B).

Průvodní slovo měl pan ředitel Mgr. Miloslav Kuželka a předávání odměn se zúčastnil i šéftrenér mládeže Slovanu Liberec Mgr.Petr Myslivec.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Odložení činnosti kroužků

Vážení rodiče,
vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

Vážení rodiče,

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.