Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Vyhlášení nejlepších sportovců

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH SPORTOVCU
Ve středu 26.6.2008 byli vyhlášeni ve velké tělocvičně nejlepší sportovci školy. Přestávky mezi vyhlašováním vyplnily svými výbornými vystoupeními žákyně z Aerobik centra Kunratická a z taneční skupiny Takt. Děkujeme. Mezi vyhlášenými nejlepšími žáky - sportovci byli J.Železný (5.A), T.Horňák (6.A), T.Drašner (7.A), F.Jukl, T.Slatinka, V.Diviš (všichni 8.B), K.Bernátová, L.Michalík, M.Patka, J.Povr (všichni 9.B).
Z těchto žáků byli zvoleni jako tři nejlepší 1. L.Michalík, 2. K.Bernátová, 3. M.Patka (všichni 9.B). Jako nejlepší sportovec byl vyhlášen J.Povr (9.B).

Průvodní slovo měl pan ředitel Mgr. Miloslav Kuželka a předávání odměn se zúčastnil i šéftrenér mládeže Slovanu Liberec Mgr.Petr Myslivec.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.