Vyhlášení nejlepších sportovců

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH SPORTOVCU
Ve středu 26.6.2008 byli vyhlášeni ve velké tělocvičně nejlepší sportovci školy. Přestávky mezi vyhlašováním vyplnily svými výbornými vystoupeními žákyně z Aerobik centra Kunratická a z taneční skupiny Takt. Děkujeme. Mezi vyhlášenými nejlepšími žáky - sportovci byli J.Železný (5.A), T.Horňák (6.A), T.Drašner (7.A), F.Jukl, T.Slatinka, V.Diviš (všichni 8.B), K.Bernátová, L.Michalík, M.Patka, J.Povr (všichni 9.B).
Z těchto žáků byli zvoleni jako tři nejlepší 1. L.Michalík, 2. K.Bernátová, 3. M.Patka (všichni 9.B). Jako nejlepší sportovec byl vyhlášen J.Povr (9.B).

Průvodní slovo měl pan ředitel Mgr. Miloslav Kuželka a předávání odměn se zúčastnil i šéftrenér mládeže Slovanu Liberec Mgr.Petr Myslivec.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.