Důležitá sdělení

Vyhlášení nejlepších sportovců

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH SPORTOVCU
Ve středu 26.6.2008 byli vyhlášeni ve velké tělocvičně nejlepší sportovci školy. Přestávky mezi vyhlašováním vyplnily svými výbornými vystoupeními žákyně z Aerobik centra Kunratická a z taneční skupiny Takt. Děkujeme. Mezi vyhlášenými nejlepšími žáky - sportovci byli J.Železný (5.A), T.Horňák (6.A), T.Drašner (7.A), F.Jukl, T.Slatinka, V.Diviš (všichni 8.B), K.Bernátová, L.Michalík, M.Patka, J.Povr (všichni 9.B).
Z těchto žáků byli zvoleni jako tři nejlepší 1. L.Michalík, 2. K.Bernátová, 3. M.Patka (všichni 9.B). Jako nejlepší sportovec byl vyhlášen J.Povr (9.B).

Průvodní slovo měl pan ředitel Mgr. Miloslav Kuželka a předávání odměn se zúčastnil i šéftrenér mládeže Slovanu Liberec Mgr.Petr Myslivec.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.