Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Vyhlášení nejlepších sportovců (Urban)

V úterý 17.6.2014 proběhlo ve velké tělocvičně vyhlašování nejlepších sportovců školy za účasti všech žáků 2.stupně, vedení školy, ředitele Fotbalové akademie Slovanu Liberec Mgr. Petra Myslivce a šéftrenéra žákovských kategorií Slovanu Liberec pana Martina Janošíka.
Mezi nominovanými byli v kategorii nejlepší žák - sportovec Matyáš Kaiser ze 6.A, Marek Bína, David Chmátal a Eliška Sonntagová ze 7.A, Dominik Gembický a Dominik Kleiner z 8.A, Petr Mizera, Michal Lábek a Tomáš Krejčíř z 9.A. Na prvních třech místech se pak umístili T.Krejčíř (1.místo), M.Lábek (2.místo) a D.Chmátal (3.místo).
V kategorii nejlepší sportovec byl vyhodnocen Matyáš Kazda z 9.A.
Program kulturně doprovodily žákyně 8.B Bára Fencková (cheerleaders), Gabriela Trojanová (zpěv) a Lucie Vystrčilová (mažoretka). S další ukázkou karate vystoupil Jaroslav Vlček, který byl jako juniorský reprezentant ČR rovněž oceněn jako sportovec školy. Všem moc děkujeme.