Základní škola Liberec Barvířská

Vyhlášení nejlepších sportovců (Urban)

Ve čtvrtek 16.6.2016 proběhlo ve velké tělocvičně vyhlašování nejlepších sportovců školy za účasti všech žáků 2.stupně, vedení školy a šéftrenéra žákovských kategorií Slovanu Liberec pana Martina Janošíka.
Mezi nominovanými byli v kategorii nejlepší žák - sportovec Daniel Krejsa a Martin Svrček ze 6.A, Matěj Strejc ze 7.A, Matyáš Kaiser a František Špinka z 8.A, Marek Bína, David Chmátal a Eliška Sonntagová z 9.A. Na prvních třech místech se pak umístili M.Bína (1.místo), E.Sonntagová (2.místo) a M.Strejc (3.místo).
V kategorii nejlepší sportovec byl vyhodnocen Marek Bína z 9.A.
Program kulturně doprovodil SK Karate-Shotokan Liberec a taneční kroužek pod vedením trenérky Zuzkové. Sportovci ze 6.-7. třídy také předvedli nacvičený tanec HAKA, původně hromadný bojový maorský tanec, často předváděný např. ragbyovou reprezentací Nového Zélandu.
Všem moc děkujeme.

 

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Vyhlášení nejlepších sportovců (Urban) Vyhlášení nejlepších sportovců (Urban) Vyhlášení nejlepších sportovců (Urban) Vyhlášení nejlepších sportovců (Urban)