Vyhlášení nejlepších sportovců školy

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ-SPORTOVCŮ ŠKOLY
V pondělí 22.6.2009 proběhlo ve velké tělocvičně tradiční vyhlášení nejlepších žáků - sportovců. Mezi ně byli jmenováni a odměněni Resl Patrik (4.A), Šůma Josef (4.A), Benc Christian (5.A), Král Adam (5.A), Janků Jan (6.A), Železný Jan (6.A), Bláha Ondřej (7.A), Kaiser Lukáš (7.A), Drašner Tomáš (8.A), Neuman Ondřej (9.B), Pour Adam (9.B) a Slatinka Tomáš (9.B). Z nich byli nominováni tři nejlepší a to L.Kaiser (3.místo), T.Slatinka (2.místo) a A.Pour (1.místo). Jako nejlepší sportovec školy na základě pouze sportovních výsledků byl vyhlášen Janošík Martin z 9.B.
V rámci hodnocení nejlepších sportovců bylo rovněž oceněno družstvo žáků 4.-5. třídy, které nás reprezentovalo v republikovém finále turnaje v kopané McDonald’s Cup v Plzni.
O kulturní vložku se postarali žáci 9.A a 7.A rapovým vystoupením a ukázkou žonglování.
Všem oceněným gratulujeme a přejeme sportovní a studijní úspěchy i v budoucnosti.