Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vyhlášení nejlepších sportovců školy

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ-SPORTOVCŮ ŠKOLY
V pondělí 22.6.2009 proběhlo ve velké tělocvičně tradiční vyhlášení nejlepších žáků - sportovců. Mezi ně byli jmenováni a odměněni Resl Patrik (4.A), Šůma Josef (4.A), Benc Christian (5.A), Král Adam (5.A), Janků Jan (6.A), Železný Jan (6.A), Bláha Ondřej (7.A), Kaiser Lukáš (7.A), Drašner Tomáš (8.A), Neuman Ondřej (9.B), Pour Adam (9.B) a Slatinka Tomáš (9.B). Z nich byli nominováni tři nejlepší a to L.Kaiser (3.místo), T.Slatinka (2.místo) a A.Pour (1.místo). Jako nejlepší sportovec školy na základě pouze sportovních výsledků byl vyhlášen Janošík Martin z 9.B.
V rámci hodnocení nejlepších sportovců bylo rovněž oceněno družstvo žáků 4.-5. třídy, které nás reprezentovalo v republikovém finále turnaje v kopané McDonald’s Cup v Plzni.
O kulturní vložku se postarali žáci 9.A a 7.A rapovým vystoupením a ukázkou žonglování.
Všem oceněným gratulujeme a přejeme sportovní a studijní úspěchy i v budoucnosti.