Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vyhlášení nejlepších sportovců školy

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ-SPORTOVCŮ ŠKOLY
V pondělí 22.6.2009 proběhlo ve velké tělocvičně tradiční vyhlášení nejlepších žáků - sportovců. Mezi ně byli jmenováni a odměněni Resl Patrik (4.A), Šůma Josef (4.A), Benc Christian (5.A), Král Adam (5.A), Janků Jan (6.A), Železný Jan (6.A), Bláha Ondřej (7.A), Kaiser Lukáš (7.A), Drašner Tomáš (8.A), Neuman Ondřej (9.B), Pour Adam (9.B) a Slatinka Tomáš (9.B). Z nich byli nominováni tři nejlepší a to L.Kaiser (3.místo), T.Slatinka (2.místo) a A.Pour (1.místo). Jako nejlepší sportovec školy na základě pouze sportovních výsledků byl vyhlášen Janošík Martin z 9.B.
V rámci hodnocení nejlepších sportovců bylo rovněž oceněno družstvo žáků 4.-5. třídy, které nás reprezentovalo v republikovém finále turnaje v kopané McDonald’s Cup v Plzni.
O kulturní vložku se postarali žáci 9.A a 7.A rapovým vystoupením a ukázkou žonglování.
Všem oceněným gratulujeme a přejeme sportovní a studijní úspěchy i v budoucnosti.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.