Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

VyCOOLený konec školního roku (Šulcová)

‚‚VyCOOLený‘‘ konec školního roku na přehradě
Jeli jste už někdy na dračích lodích? Slaňovali či sjížděli na laně hráz liberecké přehrady? A co stiga hokej nebo beach volejbal s žáky a studenty jiných libereckých škol? To všechno měli možnost zažít ve čtvrtek 24.6.2010 žáci 6.-9. třídy naší školy. Největším zážitkem byl asi závod dračích lodí, kde posádku tvoří 20 pádlujících, kormidelník a bubeník udávající tempo. Naše škola měla 2 týmy 7.tř. a 8.tř. (obě doplněné 4 dětmi ze 6.tř.). O pořadí v cíli rozhodoval výsledný čas a podle něj se tým 8.A umístil na 3. místě mezi ostatními ZŠ. Vyhrál 2 krásné míče (fotbalový a volejbalový) a krabici plnou nanuků, které se v parném dnu opravdu hodily. Pořadatelům EYOWF 2011 Liberec se tak opět podařila skvělá akce pro žáky a studenty ZŠ i SŠ. Sportovní  dopoledne jsme si všichni naplno užili a těšíme se na další vyCOOLenou akci.
Třídní 8.A Yvetta Šulcová a její žačka Áďa Krásná