Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

VyCOOLený konec školního roku (Šulcová)

‚‚VyCOOLený‘‘ konec školního roku na přehradě
Jeli jste už někdy na dračích lodích? Slaňovali či sjížděli na laně hráz liberecké přehrady? A co stiga hokej nebo beach volejbal s žáky a studenty jiných libereckých škol? To všechno měli možnost zažít ve čtvrtek 24.6.2010 žáci 6.-9. třídy naší školy. Největším zážitkem byl asi závod dračích lodí, kde posádku tvoří 20 pádlujících, kormidelník a bubeník udávající tempo. Naše škola měla 2 týmy 7.tř. a 8.tř. (obě doplněné 4 dětmi ze 6.tř.). O pořadí v cíli rozhodoval výsledný čas a podle něj se tým 8.A umístil na 3. místě mezi ostatními ZŠ. Vyhrál 2 krásné míče (fotbalový a volejbalový) a krabici plnou nanuků, které se v parném dnu opravdu hodily. Pořadatelům EYOWF 2011 Liberec se tak opět podařila skvělá akce pro žáky a studenty ZŠ i SŠ. Sportovní  dopoledne jsme si všichni naplno užili a těšíme se na další vyCOOLenou akci.
Třídní 8.A Yvetta Šulcová a její žačka Áďa Krásná

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.