Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

VyCOOLený konec školního roku (Šulcová)

‚‚VyCOOLený‘‘ konec školního roku na přehradě
Jeli jste už někdy na dračích lodích? Slaňovali či sjížděli na laně hráz liberecké přehrady? A co stiga hokej nebo beach volejbal s žáky a studenty jiných libereckých škol? To všechno měli možnost zažít ve čtvrtek 24.6.2010 žáci 6.-9. třídy naší školy. Největším zážitkem byl asi závod dračích lodí, kde posádku tvoří 20 pádlujících, kormidelník a bubeník udávající tempo. Naše škola měla 2 týmy 7.tř. a 8.tř. (obě doplněné 4 dětmi ze 6.tř.). O pořadí v cíli rozhodoval výsledný čas a podle něj se tým 8.A umístil na 3. místě mezi ostatními ZŠ. Vyhrál 2 krásné míče (fotbalový a volejbalový) a krabici plnou nanuků, které se v parném dnu opravdu hodily. Pořadatelům EYOWF 2011 Liberec se tak opět podařila skvělá akce pro žáky a studenty ZŠ i SŠ. Sportovní  dopoledne jsme si všichni naplno užili a těšíme se na další vyCOOLenou akci.
Třídní 8.A Yvetta Šulcová a její žačka Áďa Krásná