Důležitá sdělení

vyCOOL se!

VYCOOL SE!
TAK TO JE NICE – finále a 1.místo pro 8.A ZŠ Barvířské
V rámci doprovodného programu – vyCOOLse! – na podporu Her IV.zimní olympiády dětí a mládeže ČR v lednu 2010 v Liberci se dva týmy naší školy probojovaly do finále výtvarné soutěže-tvorba transparentů a fandítek pro sportovce zimní olymp., kteří budou hájit Liberecký kraj. Návrhy vznikly během hodin Vv, ale to byl jen začátek. Pak přišel pátek 23.říjena 2010 a obchodní centrum Forum. Členové 10  finálových týmů z libereckých škol se oblékly do jednotných drezů a ve více než tříhodinovém klání musely zhotovit podle svých návrhů fandítka. K dispozici měly pouze materiál, který jim dali organizátoři, jednu věc si mohly týmy přinést a za 100 Kč koupit chybějící věci . Vypadá to jednoduše, ale muselo i improvizovat, protože navrhovaný materiál se neosvědčil. O tom se přesvědčil náš vítězný tým, který po 1,5 hodině začínal vyrábět svůj chrastící Ještěd znova. Oba naše týmy však projevily týmového ducha, fantazii i šikovnost, a tak se v konkurenci skvělých výtvorů neztratily.
A výsledek?
1. místo
- tým ZŠ Barvířská I. – Jakub Hnyk, Vojta Ulrich, Jan Štěpán
fandítko – chrastící Ještěd
4.-10. místo
– tým ZŠ Barvířská II – Joana Rabotová, Tomáš Hořák, Jan Konečný,
   Dominik Hořák
fandítko – chrastící hlava bílého tygra

Gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy!
Třídní uč. a vedoucí projektu Yvetta Šulcová

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.