Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

vyCOOL se!

VYCOOL SE!
TAK TO JE NICE – finále a 1.místo pro 8.A ZŠ Barvířské
V rámci doprovodného programu – vyCOOLse! – na podporu Her IV.zimní olympiády dětí a mládeže ČR v lednu 2010 v Liberci se dva týmy naší školy probojovaly do finále výtvarné soutěže-tvorba transparentů a fandítek pro sportovce zimní olymp., kteří budou hájit Liberecký kraj. Návrhy vznikly během hodin Vv, ale to byl jen začátek. Pak přišel pátek 23.říjena 2010 a obchodní centrum Forum. Členové 10  finálových týmů z libereckých škol se oblékly do jednotných drezů a ve více než tříhodinovém klání musely zhotovit podle svých návrhů fandítka. K dispozici měly pouze materiál, který jim dali organizátoři, jednu věc si mohly týmy přinést a za 100 Kč koupit chybějící věci . Vypadá to jednoduše, ale muselo i improvizovat, protože navrhovaný materiál se neosvědčil. O tom se přesvědčil náš vítězný tým, který po 1,5 hodině začínal vyrábět svůj chrastící Ještěd znova. Oba naše týmy však projevily týmového ducha, fantazii i šikovnost, a tak se v konkurenci skvělých výtvorů neztratily.
A výsledek?
1. místo       
- tým ZŠ Barvířská I. – Jakub Hnyk, Vojta Ulrich, Jan Štěpán
fandítko – chrastící Ještěd
4.-10. místo
– tým ZŠ Barvířská II – Joana Rabotová, Tomáš Hořák, Jan Konečný, 
   Dominik Hořák
fandítko – chrastící hlava bílého tygra

Gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy!
Třídní uč. a vedoucí projektu Yvetta Šulcová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.