Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vybíjená Preventan cup a finále ve florbalu

VYBÍJENÁ PREVETAN CUP a FINÁLE VE FLORBALU 4.-5. TŘÍDY
V úterý 18.3.2008 se naši žáci ze 4. a 5. třídy zúčastnili kvalifikačního kola ve vybíjené. Ačkoli se snažili jak jen mohli, obsadili nakonec až 4. místo.
Smůla kluky provázela bohužel i na finále florbalu, který se konal o den později 19.3.2008. Výkonnost všech družstev byla velice vyrovnaná a výsledky překvapily nejednoho diváka. Bohužel, nakonec nás bramborová medaile podobně jako v úterý neminula. Domů se nám odcházelo nelehce, ale těšil nás fakt, že jsme alespoň 4. nejlepším florbalovým týmem v Liberci.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.