Vybíjená Preventan cup a finále ve florbalu

VYBÍJENÁ PREVETAN CUP a FINÁLE VE FLORBALU 4.-5. TŘÍDY
V úterý 18.3.2008 se naši žáci ze 4. a 5. třídy zúčastnili kvalifikačního kola ve vybíjené. Ačkoli se snažili jak jen mohli, obsadili nakonec až 4. místo.
Smůla kluky provázela bohužel i na finále florbalu, který se konal o den později 19.3.2008. Výkonnost všech družstev byla velice vyrovnaná a výsledky překvapily nejednoho diváka. Bohužel, nakonec nás bramborová medaile podobně jako v úterý neminula. Domů se nám odcházelo nelehce, ale těšil nás fakt, že jsme alespoň 4. nejlepším florbalovým týmem v Liberci.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.