Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Vybíjená 7.5.2010 (Sakařová)

VYBÍJENÁ NA BARVÍRNĚ
Dne 7.5.2010 se naše škola zúčastnila turnaje ve vybíjené, který se uskutečnil ve velké tělocvičně. Spolu s námi se o vítězství snažily i školy: ZŠ Česká, Oblačná, Chrastava a  Švermova. Se soupeři si nejlépe poradila ZŠ Česká, která nebyla nikým poražena. Náš tým si vedl dobře, až do zápasu o 2.místo se ZŠ Oblačná. Nejspíš pod vlivem stresu jsme se v prvním poločase nechali téměř všichni vybít. Druhý poločas byl sice vyrovnaný, ale ztrátu se nám nepodařilo dohnat. V závěru jsme skončili na pěkném 3.místě. O které se zasloužili: A. Mrhalová, A. Plodková, P. Belatka, Ch. Benc, J. Culek, L.Černohorský, J. Janků, P. Kos, A. Král, J. Kraus, P. Patrman, J. Šámal a J.Vlas.
Celkové umístění dopadlo následovně: 1.místo – ZŠ Česká, 2.místo – ZŠ Oblačná, 3.místo – ZŠ Barvířská, 4.místo – ZŠ Chrastava, 5.místo – ZŠ Švermova.

Zvláštní poděkování za pomoc při organizování pro K. Škodu  a T. Drešnara. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.