Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vybíjená 6. - 7. tříd

VYBÍJENÁ 6.–7. TŘÍD
V úterý 27.2.07 sehráli u nás ve škole kluci ze 7.B turnaj 6. a 7. tříd ve vybíjené. Do naší skupiny nám los přidělil ZŠ Hodkovice, Vratislavice a Husovu. V 8:40 bylo jasné, že tým z Husovky nedorazí, a tak byl boj o postup do semifinále pro všechny tři týmy tak trochu usnadněn.
Systémem každý s každým 2 x 7 minut čekaly všechny tři družstva 2 zápasy. K tomu prvnímu nastoupila Barvírna s Hodkovicemi a ukázkovou hrou poslala za 14 minut 14 soupeřových hráčů do zámezí ke kapitánovi. Druhý zápas sehráli Vratislavice s Hodkovicemi 13:12. K poslednímu zápasu nastoupili naši kluci proti Vratislavicím. Protože již Vratislavice jednou prohráli, mysleli jsme, že bude hračka je porazit. Ale chyba. První půli jsme suveréně prohráli o 3 vybité! Bylo na čase začít zase hrát. Druhá půle už byla v naší režii, vybouchali jsme je všechny za 5,12 min. A postup byl náš!

Hráči: Divišáci, Milerka. Kóša, Méča, Čápik, Trnčí, Jány, Kopa, Frýbič,  Pourek a Šulcik. (7.B)

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.