Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Vybíjená 6. - 7. tříd

VYBÍJENÁ 6.–7. TŘÍD
V úterý 27.2.07 sehráli u nás ve škole kluci ze 7.B turnaj 6. a 7. tříd ve vybíjené. Do naší skupiny nám los přidělil ZŠ Hodkovice, Vratislavice a Husovu. V 8:40 bylo jasné, že tým z Husovky nedorazí, a tak byl boj o postup do semifinále pro všechny tři týmy tak trochu usnadněn.
Systémem každý s každým 2 x 7 minut čekaly všechny tři družstva 2 zápasy. K tomu prvnímu nastoupila Barvírna s Hodkovicemi a ukázkovou hrou poslala za 14 minut 14 soupeřových hráčů do zámezí ke kapitánovi. Druhý zápas sehráli Vratislavice s Hodkovicemi 13:12. K poslednímu zápasu nastoupili naši kluci proti Vratislavicím. Protože již Vratislavice jednou prohráli, mysleli jsme, že bude hračka je porazit. Ale chyba. První půli jsme suveréně prohráli o 3 vybité! Bylo na čase začít zase hrát. Druhá půle už byla v naší režii, vybouchali jsme je všechny za 5,12 min. A postup byl náš!

Hráči: Divišáci, Milerka. Kóša, Méča, Čápik, Trnčí, Jány, Kopa, Frýbič,  Pourek a Šulcik. (7.B)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.