Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Vybíjená 6. - 7. tříd

VYBÍJENÁ 6.–7. TŘÍD
V úterý 27.2.07 sehráli u nás ve škole kluci ze 7.B turnaj 6. a 7. tříd ve vybíjené. Do naší skupiny nám los přidělil ZŠ Hodkovice, Vratislavice a Husovu. V 8:40 bylo jasné, že tým z Husovky nedorazí, a tak byl boj o postup do semifinále pro všechny tři týmy tak trochu usnadněn.
Systémem každý s každým 2 x 7 minut čekaly všechny tři družstva 2 zápasy. K tomu prvnímu nastoupila Barvírna s Hodkovicemi a ukázkovou hrou poslala za 14 minut 14 soupeřových hráčů do zámezí ke kapitánovi. Druhý zápas sehráli Vratislavice s Hodkovicemi 13:12. K poslednímu zápasu nastoupili naši kluci proti Vratislavicím. Protože již Vratislavice jednou prohráli, mysleli jsme, že bude hračka je porazit. Ale chyba. První půli jsme suveréně prohráli o 3 vybité! Bylo na čase začít zase hrát. Druhá půle už byla v naší režii, vybouchali jsme je všechny za 5,12 min. A postup byl náš!

Hráči: Divišáci, Milerka. Kóša, Méča, Čápik, Trnčí, Jány, Kopa, Frýbič,  Pourek a Šulcik. (7.B)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.