Vybíjená 6. - 7. tříd

VYBÍJENÁ 6.–7. TŘÍD
V úterý 27.2.07 sehráli u nás ve škole kluci ze 7.B turnaj 6. a 7. tříd ve vybíjené. Do naší skupiny nám los přidělil ZŠ Hodkovice, Vratislavice a Husovu. V 8:40 bylo jasné, že tým z Husovky nedorazí, a tak byl boj o postup do semifinále pro všechny tři týmy tak trochu usnadněn.
Systémem každý s každým 2 x 7 minut čekaly všechny tři družstva 2 zápasy. K tomu prvnímu nastoupila Barvírna s Hodkovicemi a ukázkovou hrou poslala za 14 minut 14 soupeřových hráčů do zámezí ke kapitánovi. Druhý zápas sehráli Vratislavice s Hodkovicemi 13:12. K poslednímu zápasu nastoupili naši kluci proti Vratislavicím. Protože již Vratislavice jednou prohráli, mysleli jsme, že bude hračka je porazit. Ale chyba. První půli jsme suveréně prohráli o 3 vybité! Bylo na čase začít zase hrát. Druhá půle už byla v naší režii, vybouchali jsme je všechny za 5,12 min. A postup byl náš!

Hráči: Divišáci, Milerka. Kóša, Méča, Čápik, Trnčí, Jány, Kopa, Frýbič,  Pourek a Šulcik. (7.B)

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.