Vybíjená 3.-5. tříd

VYBÍJENÁ 3.-5. TŘÍD
V úterý 20.února sehráli u nás v tělocvičně 4 týmy z libereckých škol turnaj základní skupiny 3.-5.třídy ve vybíjené.  V šesti zápasech si to o postup do semifinálové skupiny rozdala družstva z Barvířské, U soudu, Ostašova a Osečné.
K prvnímu zápasu nastoupily týmy škol U soudu a Ostašov a už od začátku bylo jasné, že síly budou vyrovnané. Díky mohutnému finiši v druhé půli vyhrál Ostašov a připsal si tak první vítězství. Pak nastoupila Barvířská proti Osečné. Díky našim neustálým chybám v přešlapování jsme neustále odevzdávali míč soupeřovi a postupně tak odcházel z pole do zámezí jeden hráč za druhým. Prohráli jsme o 4 vybité, ale pořád jsme ještě měli šanci na postup. Ve třetím zápase jasně porazil Ostašov Osečnou a pak i školu U soudu. Nám se bohužel  i v dalších zápasech nepodařilo odstranit chyby v přešlapování a i přes velikou snahu jsme prohráli zbylé dva zápasy s Ostašovem a U soudu. Postup do semifinále si zaslouženě odnesl Ostašov, který vyhrál všechny zápasy.

BARVÍŘSKÁ    U SOUDU    OSTAŠOV    OSEČNÁ    BODY    POŘADÍ
BARVÍŘSKÁ            X                 11:5            17:7              9:5            0              4
U SOUDU              5:11                 X              13:12           10:18          2              2
OSTAŠOV             7:17              12:13              X                4:20          3             1
OSEČNÁ                5:9               18:10            20:4              X              1              3

Za Barvířskou nastoupili: Barac, Bláha, Bulíř, Cverčko, Hořák, Janů, Kanaloš, Konečný, Kvítek, Piršel, Šámal, Železný.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.