Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Vybíjená 3.-5. tříd

VYBÍJENÁ 3.-5. TŘÍD
V úterý 20.února sehráli u nás v tělocvičně 4 týmy z libereckých škol turnaj základní skupiny 3.-5.třídy ve vybíjené.  V šesti zápasech si to o postup do semifinálové skupiny rozdala družstva z Barvířské, U soudu, Ostašova a Osečné.
K prvnímu zápasu nastoupily týmy škol U soudu a Ostašov a už od začátku bylo jasné, že síly budou vyrovnané. Díky mohutnému finiši v druhé půli vyhrál Ostašov a připsal si tak první vítězství. Pak nastoupila Barvířská proti Osečné. Díky našim neustálým chybám v přešlapování jsme neustále odevzdávali míč soupeřovi a postupně tak odcházel z pole do zámezí jeden hráč za druhým. Prohráli jsme o 4 vybité, ale pořád jsme ještě měli šanci na postup. Ve třetím zápase jasně porazil Ostašov Osečnou a pak i školu U soudu. Nám se bohužel  i v dalších zápasech nepodařilo odstranit chyby v přešlapování a i přes velikou snahu jsme prohráli zbylé dva zápasy s Ostašovem a U soudu. Postup do semifinále si zaslouženě odnesl Ostašov, který vyhrál všechny zápasy.


                      BARVÍŘSKÁ    U SOUDU    OSTAŠOV    OSEČNÁ    BODY    POŘADÍ
BARVÍŘSKÁ            X                 11:5            17:7              9:5            0              4
U SOUDU              5:11                 X              13:12           10:18          2              2
OSTAŠOV             7:17              12:13              X                4:20          3             1
OSEČNÁ                5:9               18:10            20:4              X              1              3


Za Barvířskou nastoupili: Barac, Bláha, Bulíř, Cverčko, Hořák, Janů, Kanaloš, Konečný, Kvítek, Piršel, Šámal, Železný.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.