Vybíjená - 3.3.2011 (Sakařová)

Dne 3.3.2011 se na naší škole odehrál turnaj ve vybíjené pod záštitou Preventanu. Další školy, které dorazily byly ZŠ Doctrina, ZŠ Česká a ZŠ Lidická z Hrádku nad Nisou.
Za naši školu se bili jak lvi: Belák, Sonntagová, Mikeš, Elznic,Mečíř, Daněk, Kleiner, Gorská, Kolomazník a P. Moc.
Bohužel nám chyběla taktika a trošku přesnější střela, a proto jsme se umístili na neoblíbeném bramborovém místě. Turnaj vyhrála ZŠ Česká, která postupuje do dalšího kola.
Zvláštní poděkování Patrikovi a Dominikovi za skvělé obsluhování digitální časomírySmile

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.