Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vybíjená - 3.3.2011 (Sakařová)

Dne 3.3.2011 se na naší škole odehrál turnaj ve vybíjené pod záštitou Preventanu. Další školy, které dorazily byly ZŠ Doctrina, ZŠ Česká a ZŠ Lidická z Hrádku nad Nisou.
Za naši školu se bili jak lvi: Belák, Sonntagová, Mikeš, Elznic,Mečíř, Daněk, Kleiner, Gorská, Kolomazník a P. Moc.
Bohužel nám chyběla taktika a trošku přesnější střela, a proto jsme se umístili na neoblíbeném bramborovém místě. Turnaj vyhrála ZŠ Česká, která postupuje do dalšího kola.
Zvláštní poděkování Patrikovi a Dominikovi za skvělé obsluhování digitální časomírySmile