Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Vybíjená 20.5.2011 (Sakařová)

V pátek 20.5.2011 se naše družstvo probojovalo základním kolem vybíjené. S přehledem jsme porazili ZŠ Lesní i ZŠ U Soudu. Pro semifinále, nám ale los nepřál a dostali jsme se do skupiny spolu ze ZŠ Dobiášova, ZŠ U Školy, ZŠ Česká a ZŠ 5.květen. A jelikož naše družstvo bylo oproti prvním třem jmenovaným vzrůstem malým, neměli jsme moc šancí na postup do finále. Nakonec jsme po těžkém boji a prodloužení vyhráli zápas s 5.květnem a zůstali na bramborovém místě. Ale kluky bych i tak chtěla  pochválit, za pěknou hru. Příště musíme více jíst, abychom vyrostli a mohli to všem „ natřít“.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření