Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vybíjená 20.5.2011 (Sakařová)

V pátek 20.5.2011 se naše družstvo probojovalo základním kolem vybíjené. S přehledem jsme porazili ZŠ Lesní i ZŠ U Soudu. Pro semifinále, nám ale los nepřál a dostali jsme se do skupiny spolu ze ZŠ Dobiášova, ZŠ U Školy, ZŠ Česká a ZŠ 5.květen. A jelikož naše družstvo bylo oproti prvním třem jmenovaným vzrůstem malým, neměli jsme moc šancí na postup do finále. Nakonec jsme po těžkém boji a prodloužení vyhráli zápas s 5.květnem a zůstali na bramborovém místě. Ale kluky bych i tak chtěla  pochválit, za pěknou hru. Příště musíme více jíst, abychom vyrostli a mohli to všem „ natřít“.