Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Všichni máme talent (Sakařová)

V úterý 29.3.2011 se všichni talentovaní naposledy sešli v malé tělocvičně. Tentokrát nikdo nepředváděl, jaký má talent – rozdávaly se odměny. Nejprve všichni, kteří se zúčastnili dostali sušenku ( bylo napočítáno přes 70 účastníků, ale protože v době předávání byla ještě hodina na někteří  se uvolnit nemohli, sešlo se nás okolo 30). Po sušenkách se dostali na řadu ocenění – tzn. všichni, kteří se dostali bodově na 2-3 místo. Ocenění dostali drobné dárky v podobě mini pejsků, sponek, plakátů, bločků, tužek… Jako poslední přišli na řadu nejtalentovanější v každé kategorii, kteří dostali křišťálovou kuličku a hru košík plný rozumu.
Pro kategorii sport: D. Šťastný, M. Mečíř
                   kouzla: E. Danielová
                   tanec: V. Aleksij, B. Fencková
                   zpěv: G. Trojanová
                   recitace. G+V Trojanovi
                   výtvarné: K.Dadučová, K. Loulová
Děti, kteří se nemohly dostavit a byla pro ně připravena nějaká odměna, o ní samozřejmě nepřišly. Odměna za nimi dorazila  ve čtvrtek ráno.

Podle ohlasů se soutěž líbila a my slibujeme, že další podobné (možná i lepší ) budou následovat.
Více fotek z celé akce nelaznete ve fotogalerii.

PS: Velice děkujeme VŠEM kteří nám s realizací soutěže pomáhali!!!!

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.