Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Všichni máme talent (Sakařová)

V úterý 29.3.2011 se všichni talentovaní naposledy sešli v malé tělocvičně. Tentokrát nikdo nepředváděl, jaký má talent – rozdávaly se odměny. Nejprve všichni, kteří se zúčastnili dostali sušenku ( bylo napočítáno přes 70 účastníků, ale protože v době předávání byla ještě hodina na někteří  se uvolnit nemohli, sešlo se nás okolo 30). Po sušenkách se dostali na řadu ocenění – tzn. všichni, kteří se dostali bodově na 2-3 místo. Ocenění dostali drobné dárky v podobě mini pejsků, sponek, plakátů, bločků, tužek… Jako poslední přišli na řadu nejtalentovanější v každé kategorii, kteří dostali křišťálovou kuličku a hru košík plný rozumu.
Pro kategorii sport: D. Šťastný, M. Mečíř 
                   kouzla: E. Danielová
                   tanec: V. Aleksij, B. Fencková
                   zpěv: G. Trojanová
                   recitace. G+V Trojanovi 
                   výtvarné: K.Dadučová, K. Loulová
Děti, kteří se nemohly dostavit a byla pro ně připravena nějaká odměna, o ní samozřejmě nepřišly. Odměna za nimi dorazila  ve čtvrtek ráno.

Podle ohlasů se soutěž líbila a my slibujeme, že další podobné (možná i lepší ) budou následovat.
Více fotek z celé akce nelaznete ve fotogalerii.

PS: Velice děkujeme VŠEM kteří nám s realizací soutěže pomáhali!!!!

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.