Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Všichni máme talent (Sakařová)

V úterý 29.3.2011 se všichni talentovaní naposledy sešli v malé tělocvičně. Tentokrát nikdo nepředváděl, jaký má talent – rozdávaly se odměny. Nejprve všichni, kteří se zúčastnili dostali sušenku ( bylo napočítáno přes 70 účastníků, ale protože v době předávání byla ještě hodina na někteří  se uvolnit nemohli, sešlo se nás okolo 30). Po sušenkách se dostali na řadu ocenění – tzn. všichni, kteří se dostali bodově na 2-3 místo. Ocenění dostali drobné dárky v podobě mini pejsků, sponek, plakátů, bločků, tužek… Jako poslední přišli na řadu nejtalentovanější v každé kategorii, kteří dostali křišťálovou kuličku a hru košík plný rozumu.
Pro kategorii sport: D. Šťastný, M. Mečíř 
                   kouzla: E. Danielová
                   tanec: V. Aleksij, B. Fencková
                   zpěv: G. Trojanová
                   recitace. G+V Trojanovi 
                   výtvarné: K.Dadučová, K. Loulová
Děti, kteří se nemohly dostavit a byla pro ně připravena nějaká odměna, o ní samozřejmě nepřišly. Odměna za nimi dorazila  ve čtvrtek ráno.

Podle ohlasů se soutěž líbila a my slibujeme, že další podobné (možná i lepší ) budou následovat.
Více fotek z celé akce nelaznete ve fotogalerii.

PS: Velice děkujeme VŠEM kteří nám s realizací soutěže pomáhali!!!!