Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Všichni máme talent (Sakařová)

V úterý 29.3.2011 se všichni talentovaní naposledy sešli v malé tělocvičně. Tentokrát nikdo nepředváděl, jaký má talent – rozdávaly se odměny. Nejprve všichni, kteří se zúčastnili dostali sušenku ( bylo napočítáno přes 70 účastníků, ale protože v době předávání byla ještě hodina na někteří  se uvolnit nemohli, sešlo se nás okolo 30). Po sušenkách se dostali na řadu ocenění – tzn. všichni, kteří se dostali bodově na 2-3 místo. Ocenění dostali drobné dárky v podobě mini pejsků, sponek, plakátů, bločků, tužek… Jako poslední přišli na řadu nejtalentovanější v každé kategorii, kteří dostali křišťálovou kuličku a hru košík plný rozumu.
Pro kategorii sport: D. Šťastný, M. Mečíř
                   kouzla: E. Danielová
                   tanec: V. Aleksij, B. Fencková
                   zpěv: G. Trojanová
                   recitace. G+V Trojanovi
                   výtvarné: K.Dadučová, K. Loulová
Děti, kteří se nemohly dostavit a byla pro ně připravena nějaká odměna, o ní samozřejmě nepřišly. Odměna za nimi dorazila  ve čtvrtek ráno.

Podle ohlasů se soutěž líbila a my slibujeme, že další podobné (možná i lepší ) budou následovat.
Více fotek z celé akce nelaznete ve fotogalerii.

PS: Velice děkujeme VŠEM kteří nám s realizací soutěže pomáhali!!!!

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena