Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Všichni máme talent (Novotná)

Malým nedopatřením se objevila zpráva o vyhlášení vítězů dříve, než informace o jaké klání to vlastně šlo.
Prvotní nápad vznikl z důvodu, že děti často mluví o soutěžích, které vidí v televizi a závidí ostatním, že se jich mohou zúčastnit. My jsme jim chtěly dokázat, že i oni jsou velmi šikovní a každý umí něco a zaslouží si obdiv. Po vzájemné dohodě jsme zařadily pět oblastí, ve kterých děti mohly předvést svůj um.
A tak s prvním jarním dnem jsme se do toho všichni pustili. Byla utvořena i odborná porota, jeden z porotců byl vždy pedagog, který je tzv „kovaný“. Jedno místo obsadil i porotce z řad dětí. Do soutěží se přihlásily i děti, které nenavštěvují školní družinu.
A tak se postupně měřily síly v oblasti sportu – kopané, taneční, zpěvu a hry na hudební nástroj, malířské, recitační a literární, kouzelnictví.
Žasli jsme. Některé děti chodí do zájmových kroužků nebo přímo do tanečních studií a již skoro profesioálně se svému zájmu věnují. Ovšem ostatní děti nemají možnost je vidět, ani my dospělí a tak pro řadu z nás jejich výkony byly opravdu velkým zážitkem.
Jak již psala kolegyně, bez podpory ostatních pedagogů, kteří svůj volný čas věnovali hodnocení v porotě a pomoci i děvčat ze 7. A, by celá akce nemohla být uskutečněna.
Naše talenty budete moci vidět ( pokud jim bude vyhovovat čas naší akce) na setkání u příležitosti Dne matek v květnu, nebo snad zahradní párty v červnu, k ukončení škiolního roku.
S přáním hezkého jara a brzkého setkání – Novotná Michaela