Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Všichni máme talent (Novotná)

Malým nedopatřením se objevila zpráva o vyhlášení vítězů dříve, než informace o jaké klání to vlastně šlo.
Prvotní nápad vznikl z důvodu, že děti často mluví o soutěžích, které vidí v televizi a závidí ostatním, že se jich mohou zúčastnit. My jsme jim chtěly dokázat, že i oni jsou velmi šikovní a každý umí něco a zaslouží si obdiv. Po vzájemné dohodě jsme zařadily pět oblastí, ve kterých děti mohly předvést svůj um.
A tak s prvním jarním dnem jsme se do toho všichni pustili. Byla utvořena i odborná porota, jeden z porotců byl vždy pedagog, který je tzv „kovaný“. Jedno místo obsadil i porotce z řad dětí. Do soutěží se přihlásily i děti, které nenavštěvují školní družinu.
A tak se postupně měřily síly v oblasti sportu – kopané, taneční, zpěvu a hry na hudební nástroj, malířské, recitační a literární, kouzelnictví.
Žasli jsme. Některé děti chodí do zájmových kroužků nebo přímo do tanečních studií a již skoro profesioálně se svému zájmu věnují. Ovšem ostatní děti nemají možnost je vidět, ani my dospělí a tak pro řadu z nás jejich výkony byly opravdu velkým zážitkem.
Jak již psala kolegyně, bez podpory ostatních pedagogů, kteří svůj volný čas věnovali hodnocení v porotě a pomoci i děvčat ze 7. A, by celá akce nemohla být uskutečněna.
Naše talenty budete moci vidět ( pokud jim bude vyhovovat čas naší akce) na setkání u příležitosti Dne matek v květnu, nebo snad zahradní párty v červnu, k ukončení škiolního roku.
S přáním hezkého jara a brzkého setkání – Novotná Michaela

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.