Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Všichni máme talent (Novotná)

Malým nedopatřením se objevila zpráva o vyhlášení vítězů dříve, než informace o jaké klání to vlastně šlo.
Prvotní nápad vznikl z důvodu, že děti často mluví o soutěžích, které vidí v televizi a závidí ostatním, že se jich mohou zúčastnit. My jsme jim chtěly dokázat, že i oni jsou velmi šikovní a každý umí něco a zaslouží si obdiv. Po vzájemné dohodě jsme zařadily pět oblastí, ve kterých děti mohly předvést svůj um.
A tak s prvním jarním dnem jsme se do toho všichni pustili. Byla utvořena i odborná porota, jeden z porotců byl vždy pedagog, který je tzv „kovaný“. Jedno místo obsadil i porotce z řad dětí. Do soutěží se přihlásily i děti, které nenavštěvují školní družinu.
A tak se postupně měřily síly v oblasti sportu – kopané, taneční, zpěvu a hry na hudební nástroj, malířské, recitační a literární, kouzelnictví.
Žasli jsme. Některé děti chodí do zájmových kroužků nebo přímo do tanečních studií a již skoro profesioálně se svému zájmu věnují. Ovšem ostatní děti nemají možnost je vidět, ani my dospělí a tak pro řadu z nás jejich výkony byly opravdu velkým zážitkem.
Jak již psala kolegyně, bez podpory ostatních pedagogů, kteří svůj volný čas věnovali hodnocení v porotě a pomoci i děvčat ze 7. A, by celá akce nemohla být uskutečněna.
Naše talenty budete moci vidět ( pokud jim bude vyhovovat čas naší akce) na setkání u příležitosti Dne matek v květnu, nebo snad zahradní párty v červnu, k ukončení škiolního roku.
S přáním hezkého jara a brzkého setkání – Novotná Michaela

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.