Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Volby do školské rady

Odložené volby do Školské rady při ZŠ a MŠ Barvířská se budou konat ve středu 10.6.2021 v době od 14:00 do 17:00 hodin. Hlasovací právo za žáka vykonává pouze jeden z rodičů po prokázání totožnosti.

Volební urna bude umístěna ve vestibulu školy, hned za dveřmi hlavního vchodu. Zákonní zástupci mohou podávat návrhy kandidátů (formulář k vyzvednutí v kanceláři školy) do úterý 25.5.2021 do kanceláře školy. Seznam kandidátů bude zveřejněn na webu a vývěsce školy od 31.5.2021.

Volby a hlasování bude probíhat za dodržení v tu dobu platných hygienických předpisů.

Další informace naleznete ZDE

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.