Volby do školské rady

Odložené volby do Školské rady při ZŠ a MŠ Barvířská se budou konat ve středu 10.6.2021 v době od 14:00 do 17:00 hodin. Hlasovací právo za žáka vykonává pouze jeden z rodičů po prokázání totožnosti.

Volební urna bude umístěna ve vestibulu školy, hned za dveřmi hlavního vchodu. Zákonní zástupci mohou podávat návrhy kandidátů (formulář k vyzvednutí v kanceláři školy) do úterý 25.5.2021 do kanceláře školy. Seznam kandidátů bude zveřejněn na webu a vývěsce školy od 31.5.2021.

Volby a hlasování bude probíhat za dodržení v tu dobu platných hygienických předpisů.

Další informace naleznete ZDE