Vodní škola

VODNÍ ŠKOLA
12.-13.5.2009 se žáci 3.B zúčastnili  dvoudenního pobytového programu  Vodní škola v Přírodní rezervaci Jedlový důl a Vodopády na Jedlové, který připravila ekologická organizace Čmelák. Cíl byl zaměřen na význam vody a její nepostradatelnost pro život.Děti pracovaly v příjemném kontaktu s přírodou pod odborným vedením dvou lektorek, které jim předávaly cenné informace. A nemyslete si, nebyl to žádný výlet !! Plnění úkolů, chůze v mokrém rašeliništi, pokusy, zápisy,…. Odměnou bylo vynikající jídlo a skvostné ubytování v penzionu Mája. Tak není divu, že už po prvním obědě se ozývalo: „ Tady bych zůstal půl roku…!“