Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vnímejme svět všemi smysly (Plachá)

15.10. navštívili žáci Městské ekologické středisko Divizna, ve kterém se zúčastnili programu ,jehož cílem bylo uvědomit si význam jednotlivých smyslů při poznávání okolního světa a přírody.Program doplńoval učivo prvouky ve vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět.
Zní to učeně, ale děti se bavily a v nejrůznějších hrách poznávaly přírodu všemi smysly, uvědomily si , jak jsou naše smysly důležité a že si je musíme chránit.