Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Vítězství v soutěži a Na stopě Karlu IV. (Plachá)

Porota Svazu českých knihkupců a nakladatelů popřála žákům 4.B k vítězství v soutěži Co se skrývá v knihkupectví. Tato soutěž byla vyhlášená 23.4. 2015 u příležitosti Světového dne knihy a autorských práv v rámci kampaně Knihy mají zelenou. Kromě ocenění získali žáci knihy v hodnotě 1000 Kč.

Na stopě Karlu IV.
Když se žáci IV.B přihlásili do velké hry Rádia Junior Ušoun Rušoun na stopě Karlu IV.,  netušili, že už za dva měsíce se stanou vítězi květnové měsíční ceny. Žáci správně splnili úkoly měsíce května a získali digitální rádio, balíček knih od nakladatelství Šulc - Švarc a pět balíčků her v kostce  od Albi.
Dětem srdečně gratulujeme a přejeme jim další úspěšné pokračování v této hře, která končí příští rok v květnu.