Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vítězství v celostátní literární soutěži (Šulcová)

Nakladatelství Fragment vyhlásilo ke konci roku celostátní literární soutěž pod záštitou předsedy Ústavního soudu ČR JUDr. Pavla Rychetského. Téma znělo „spící spravedlnost“ a to podle stejnojmenného románu Martina Vopěnky.
Pojem spravedlnost je v životě důležitý pro všechny, a tak si práci na dané téma  zkusili napsat všichni žáci 7.B. Do soutěže ale byla nakonec zaslána nejlepší slohová práce Gabriely Trojanové a Anny Meierové. A společné snažení obou žákyň se vyplatilo. Jejich práce se totiž umístila mezi třemi vítěznými pracemi (pro rovnocennou kvalitu prací na 1-3 místě nebylo umístění přesně určeno).
Odměnou pro obě dívky byly knihy s osobním věnováním autora, diplomy a hlavně dva finančně hodnotné dárkové šeky – jeden k odběru knih dle vlastního výběru pro dívky a druhý pro školu.
Oběma svým žákyním ještě jednou gratuluji ke skvělému umístění a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Yvetta Šulcová (třídní 7.B)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena