Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vítězství v celostátní literární soutěži (Šulcová)

Nakladatelství Fragment vyhlásilo ke konci roku celostátní literární soutěž pod záštitou předsedy Ústavního soudu ČR JUDr. Pavla Rychetského. Téma znělo „spící spravedlnost“ a to podle stejnojmenného románu Martina Vopěnky.
Pojem spravedlnost je v životě důležitý pro všechny, a tak si práci na dané téma  zkusili napsat všichni žáci 7.B. Do soutěže ale byla nakonec zaslána nejlepší slohová práce Gabriely Trojanové a Anny Meierové. A společné snažení obou žákyň se vyplatilo. Jejich práce se totiž umístila mezi třemi vítěznými pracemi (pro rovnocennou kvalitu prací na 1-3 místě nebylo umístění přesně určeno).
Odměnou pro obě dívky byly knihy s osobním věnováním autora, diplomy a hlavně dva finančně hodnotné dárkové šeky – jeden k odběru knih dle vlastního výběru pro dívky a druhý pro školu.
Oběma svým žákyním ještě jednou gratuluji ke skvělému umístění a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Yvetta Šulcová (třídní 7.B)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.