Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vítězství v celostátní literární soutěži (Šulcová)

Nakladatelství Fragment vyhlásilo ke konci roku celostátní literární soutěž pod záštitou předsedy Ústavního soudu ČR JUDr. Pavla Rychetského. Téma znělo „spící spravedlnost“ a to podle stejnojmenného románu Martina Vopěnky.
Pojem spravedlnost je v životě důležitý pro všechny, a tak si práci na dané téma  zkusili napsat všichni žáci 7.B. Do soutěže ale byla nakonec zaslána nejlepší slohová práce Gabriely Trojanové a Anny Meierové. A společné snažení obou žákyň se vyplatilo. Jejich práce se totiž umístila mezi třemi vítěznými pracemi (pro rovnocennou kvalitu prací na 1-3 místě nebylo umístění přesně určeno).
Odměnou pro obě dívky byly knihy s osobním věnováním autora, diplomy a hlavně dva finančně hodnotné dárkové šeky – jeden k odběru knih dle vlastního výběru pro dívky a druhý pro školu.
Oběma svým žákyním ještě jednou gratuluji ke skvělému umístění a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Yvetta Šulcová (třídní 7.B)

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena