Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vítězství v celostátní literární soutěži (Šulcová)

Nakladatelství Fragment vyhlásilo ke konci roku celostátní literární soutěž pod záštitou předsedy Ústavního soudu ČR JUDr. Pavla Rychetského. Téma znělo „spící spravedlnost“ a to podle stejnojmenného románu Martina Vopěnky.
Pojem spravedlnost je v životě důležitý pro všechny, a tak si práci na dané téma  zkusili napsat všichni žáci 7.B. Do soutěže ale byla nakonec zaslána nejlepší slohová práce Gabriely Trojanové a Anny Meierové. A společné snažení obou žákyň se vyplatilo. Jejich práce se totiž umístila mezi třemi vítěznými pracemi (pro rovnocennou kvalitu prací na 1-3 místě nebylo umístění přesně určeno).
Odměnou pro obě dívky byly knihy s osobním věnováním autora, diplomy a hlavně dva finančně hodnotné dárkové šeky – jeden k odběru knih dle vlastního výběru pro dívky a druhý pro školu.
Oběma svým žákyním ještě jednou gratuluji ke skvělému umístění a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Yvetta Šulcová (třídní 7.B)