Víkendový workshop 5.B (Plachá)

16.10.2010 si žáci 5.B zpestřili víkend návštěvou iQparku výrobou fyzikálních hraček. V učebně si mohli vyzkoušet svou šikovnost a důvtip.I vy byste byli překvapeni,jaké zajímavé optické a zvukové efekty mohou mít hračky vyrobené z běžných předmětů v domácnosti. A to děti vůbec netušily, že si zahrávají s tak obtížným  předmětem jako je fyzika.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.