Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Víkendový workshop 5.B (Plachá)

16.10.2010 si žáci 5.B zpestřili víkend návštěvou iQparku výrobou fyzikálních hraček. V učebně si mohli vyzkoušet svou šikovnost a důvtip.I vy byste byli překvapeni,jaké zajímavé optické a zvukové efekty mohou mít hračky vyrobené z běžných předmětů v domácnosti. A to děti vůbec netušily, že si zahrávají s tak obtížným  předmětem jako je fyzika.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena