Videopohlednice z mého města (Novotná)

Skupinka angličtinářů z 5. A ve složení: Anna Jansová, Karolína Sýkorová, Eliška Loulová, Kateřina Ducháčková, Barbora Uhrová, Klára Muzikářová, Lenka Szakaczová, Martin Svrček, Tadeáš Plíhal, Daniel Krejsa, Dominik Vácha a Kristian Mokříž se pod vedením paní učitelky Věry Novotné zapojila do soutěže v anglickém jazyce s názvem Videopohlednice z mého města. Žáci natočili a komentáři doplnili 4 minutové video v anglickém jazyce o Liberci. V půlce měsíce dubna proběhlo v Praze vyhlášení výsledků a naši žáci se v konkurenci 14 týmů z celé České republiky umístili na krásném 4. místě. Všem zúčastněným patří velký dík a obrovská pochvala.