Veselé zoubky (Plachá)

Iniciativa společnosti dm drogerie s.r.o. je zaměřena na děti 1.tříd a jejím tématem je správná péče o zuby. Naši prvňáčkové, kteří se programu zúčastnili, shlédli film „Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek“. Dozvěděli se, že je nutné si zoubky důkladně čistit a předcházet zubnímu kazu a také dbát na preventivní prohlídky. Děti správně vyplnily čtyři úkoly preventivního programu a dostaly balíček zaměřený na péči o dětský chrup. Přejeme všem našim prvňáčkům zdravý úsměv bez bolavého zoubku.