Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Veselé zoubky (Plachá)

Iniciativa společnosti dm drogerie s.r.o. je zaměřena na děti 1.tříd a jejím tématem je správná péče o zuby. Naši prvňáčkové, kteří se programu zúčastnili, shlédli film „Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek“. Dozvěděli se, že je nutné si zoubky důkladně čistit a předcházet zubnímu kazu a také dbát na preventivní prohlídky. Děti správně vyplnily čtyři úkoly preventivního programu a dostaly balíček zaměřený na péči o dětský chrup. Přejeme všem našim prvňáčkům zdravý úsměv bez bolavého zoubku.