Vernisáž (Plachá)

16.6.2014 zahájila třídní učitelka 3.B vernisáží výstavu Malujeme s Tomášem Řízkem, která se koná v Krajské vědecké knihovně. Od  ilustrátora a grafika Tomáše Řízka získali žáci už v 1.třídě ocenění za výtvarné zpracování tematu Vánoce na Taiwanu. Letos koncem ledna se s panem malířem setkali ve výtvarné dílně, poslechli si pohádku O dračí princezně a chudém studentu a výtvarně vyjádřili svůj zážitek z přečteného textu. Zdařilé práce žáků tvoří samostatnou výstavu, kterou si můžete prohlédnout do konce června.Vernisáž doplnili žáci 3.B kulturním programem, který sledovali rodiče,prarodiče a všichni ti ,kteří se zájmem sledují naši práci a pomáhají nám.