Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Velký pátek ve školní družině (Sakařová)

JAK JSME SE MĚLI NA VELKÝ PÁTEK
Ráno jsme se sešli po 7 hodině. Na probuzení jsme si pustili pohádku „ S čerty nejsou žerty“, která se nám všem velice líbila. Potom jsme se nasvačili a plni očekávání vyrazili do sluncem zalitého dne, směr Lidové sady. Naším cílem byla totiž Zoologická zahrada. Hned na úvod nás uchvátilo koupání slonů. Slonům se to také velmi líbilo, a kdyby uměli chrochtat, určitě by chrochtali blahem. Samozřejmě nesměla chybět fotka dětí a slona. Potom si každé dítě vybralo zvířátko, s kterým se chtělo nechat vyfotit. Fanda Š. se vyfotil s pruhovanou zebrou, Jana P. se chtěla vyfotit s Ferdou v mraveništi, Klárka L. ulovila na focení krále – lva a Lucka M. probudila geparda. Když už jsme byli hladoví a chozením promrzlí, dali jsme si svačinu a šli se zahřát do pavilonu tropů. Po zahřátí si děti ještě zařádily na hřišti a pak už nás čekala cesta tramvají zpět. Na Šaldově náměstí jsme se ještě zastavili okouknout velikonoční trhy a pak rychle na oběd. Na závěr celého dne si ještě děti vyrobily pomocí techniky patchwork bez jehly ozdobené vajíčko a v posledních minutách před odchodem si zahrály hru „Zvířátka“  Poté už spokojeně a unaveně odcházeli domů a těšili se na pondělní Pomlázku.
(M. Sakařová)