Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Velký pátek ve školní družině (Sakařová)

JAK JSME SE MĚLI NA VELKÝ PÁTEK
Ráno jsme se sešli po 7 hodině. Na probuzení jsme si pustili pohádku „ S čerty nejsou žerty“, která se nám všem velice líbila. Potom jsme se nasvačili a plni očekávání vyrazili do sluncem zalitého dne, směr Lidové sady. Naším cílem byla totiž Zoologická zahrada. Hned na úvod nás uchvátilo koupání slonů. Slonům se to také velmi líbilo, a kdyby uměli chrochtat, určitě by chrochtali blahem. Samozřejmě nesměla chybět fotka dětí a slona. Potom si každé dítě vybralo zvířátko, s kterým se chtělo nechat vyfotit. Fanda Š. se vyfotil s pruhovanou zebrou, Jana P. se chtěla vyfotit s Ferdou v mraveništi, Klárka L. ulovila na focení krále – lva a Lucka M. probudila geparda. Když už jsme byli hladoví a chozením promrzlí, dali jsme si svačinu a šli se zahřát do pavilonu tropů. Po zahřátí si děti ještě zařádily na hřišti a pak už nás čekala cesta tramvají zpět. Na Šaldově náměstí jsme se ještě zastavili okouknout velikonoční trhy a pak rychle na oběd. Na závěr celého dne si ještě děti vyrobily pomocí techniky patchwork bez jehly ozdobené vajíčko a v posledních minutách před odchodem si zahrály hru „Zvířátka“  Poté už spokojeně a unaveně odcházeli domů a těšili se na pondělní Pomlázku.
(M. Sakařová)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.