Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Velikonoční prázdniny očima dětí (Sakařová)

Pamatujete, co jsme všechno dělali o Velikonočních prázdninách?
Děti: No jasně, koukaly jsme se na pohádku. Potom jsme se všichni nasvačily a šly jsme do Botanické zahrady. A pak jsme šly do Severočeského muzea. A nakonec jsme se stavily na náměstí, podívat se na Velikonoční trhy.
A co se vám z toho dne líbilo asi nejvíc?
Eliška: Měli tam hezký kytky a měli to tam moc hezky udělaný
Táda:  Nejvíc se mi líbilo muzeum – hezký věci tam ukazovaly
Klárka: Muzeum, protože tam měli pravěk a kosti – takový seřazený
Honza: Botanická – užili jsme si to tam
To bylo ve čtvrtek a pátek si taky tak dobře pamatujete? 
Děti:No tak to jsme se nasnídali a pak jsem vyráběli vajíčka (voskem a žehličkou, voskem a špendlíkem a taky pomocí modelíny). Pak jsme jeli tramvají do Vratislavic, podívat se na bomba auta. Porsche to byli. No a pak jsme byli v Lunaparku.
A z pátečního dne, co se Vám líbilo nejvíc?
Eliška: lunapark – auta ,to jak jsem je řídila (Můžu potvrdit, Eliška mě také svezla)
Táda: Porsche a lunapark mě bavili nastejno. V lunaparku mě moc bavily ty automaty dole
Klárka: Mě v lunaparku bavil Transport
Honza: Mě taky – byli jsme tam asi 9x ( já tam byla 1 a stačilo mi to, horská dráha není pro můj žaludek)