Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Velikonoční hrátky (Plachá)

Velikonoční hrátky byl název připraveného programu v Krajské vědecké knihovně, kterého se zúčastnili žáci z 2.B i s rodiči. Oslavy Velikonoc mohou mít mnoho podob, ale hrátky s vajíčky byly originální. Už první pokus, který spolehlivě rozezná vařené vejce od syrového, byl novou informací i pro některé dospělé. Vstupné jedno syrové a jedno vařené vejce sloužilo k dalším zajímavým pokusům, které odpověděly na otázky, kdy vejce může projít hrdlem láhve, jak získat stříbrnou skořápku nebo jak postavit vejce na špičku.Někdy výsledek selhal, ale zábava ne. Tak přeji všem hezké Velikonoce na první pokus.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena