Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Velikonoční hrátky (Plachá)

Velikonoční hrátky byl název připraveného programu v Krajské vědecké knihovně, kterého se zúčastnili žáci z 2.B i s rodiči. Oslavy Velikonoc mohou mít mnoho podob, ale hrátky s vajíčky byly originální. Už první pokus, který spolehlivě rozezná vařené vejce od syrového, byl novou informací i pro některé dospělé. Vstupné jedno syrové a jedno vařené vejce sloužilo k dalším zajímavým pokusům, které odpověděly na otázky, kdy vejce může projít hrdlem láhve, jak získat stříbrnou skořápku nebo jak postavit vejce na špičku.Někdy výsledek selhal, ale zábava ne. Tak přeji všem hezké Velikonoce na první pokus.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.