Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Velikonoční dílničky ve školní družince 26. 3. 2024 (Šimonová)

I v letošním roce jsme pro rodiče s dětmi připravili velikonoční dílničky. Děti si společně s rodiči vyrobily zápichy s motivem zajíčka nebo malovaného vajíčka. Na dalších stanovištích se vyráběli barevní jarní ptáčci na pověšení a savovaná jarní přáníčka. K dispozici bylo také stanoviště s velikonočními omalovánkami. Pro malé i velké účastníky bylo také připraveno i malé pohoštění. Děkujeme všem za účast a přejeme krásné Velikonoce a příjemné prožití jarních dní.