Velikonoční dílna Turnov (Plachá)

VELIKONOČNÍ DÍLNA
Ve středu 31.3.2010 si žáci 4.B vyjeli vlakem do Turnova. V muzeu Českého ráje měli objednaný program ve velikonoční dílně, která byla zaměřená na výrobu přírodních velikonočních dekorací, které vedla odborná lektorka. Nevyvedené počasí vykoupil zdrcující nákup suvenýrů a pohodově sladký pobyt v cukrárně. A hlavně spokojený den s šťastným návratem.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.