Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Velikonoční dílna, sobota 27.3.2010

VELIKONOČNÍ VÝTVARNÁ DÍLNA
Ačkoli se v sobotu 27.března neučilo, byla škola plná dětí, jejich rodičů i prarodičů. Ve třídách na ně čekaly dílny plné velikonočních námětů a zajímavých výtvarných technik, které inspirovaly k výrobě vlastních dekorací. Nechybělo tradiční zdobení vajíček včelím  voskem, zdobení perníčků,  práce s přírodním materiálem, papíroví zajíčci či velikonoční obrázky. Pro radost vyráběly nejen děti, ale i maminky a tatínkové. Pro unavené ručičky bylo zajištěno občerstvení  a  čas pro radostné tvoření mohl pokračovat až do odpoledních hodin. Tradice výtvarných dílen si připsala další úspěšný den.

ŠKOLNÍ DRUŽINA v rámci  tvořivé dílny nabídla dětem  i rodičům možnost zhotovení náramku z korálků, těm trpělivějším i náušnic. Kdo neměl zájem tvořit vlastní šperk, mohl si vyrobit pomocí vlny a drátků postavičku nazvanou Kofoláček.
Děti ze školní družiny ve spolupráci s kroužkem šikovných rukou, připravily jarní vernisáž se svými výrobky. Kdo měl zájem, mohl si i některá dílka zakoupit.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.