Velikonoční dílna, sobota 27.3.2010

VELIKONOČNÍ VÝTVARNÁ DÍLNA
Ačkoli se v sobotu 27.března neučilo, byla škola plná dětí, jejich rodičů i prarodičů. Ve třídách na ně čekaly dílny plné velikonočních námětů a zajímavých výtvarných technik, které inspirovaly k výrobě vlastních dekorací. Nechybělo tradiční zdobení vajíček včelím  voskem, zdobení perníčků,  práce s přírodním materiálem, papíroví zajíčci či velikonoční obrázky. Pro radost vyráběly nejen děti, ale i maminky a tatínkové. Pro unavené ručičky bylo zajištěno občerstvení  a  čas pro radostné tvoření mohl pokračovat až do odpoledních hodin. Tradice výtvarných dílen si připsala další úspěšný den.

ŠKOLNÍ DRUŽINA v rámci  tvořivé dílny nabídla dětem  i rodičům možnost zhotovení náramku z korálků, těm trpělivějším i náušnic. Kdo neměl zájem tvořit vlastní šperk, mohl si vyrobit pomocí vlny a drátků postavičku nazvanou Kofoláček.
Děti ze školní družiny ve spolupráci s kroužkem šikovných rukou, připravily jarní vernisáž se svými výrobky. Kdo měl zájem, mohl si i některá dílka zakoupit.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.