Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Velikonoce ve skanzenu (Plachá)

20.3. se žáci 4.B vydali do živého skanzenu v Jindřichovicích pod Smrkem, kde byl pro ně připraven velikonoční program. Po milém přivítání se děti rozdělily do skupin a střídaly se na jednotlivých stanovištích. Pletly pomlázky, pekly jidášky a vystrojily Moranu, kterou za halekaček dovlekly k potoku a vhodily do řeky. Jarní krásu doplnilo jasné nebe a děti mohly pozorovat zatmění slunce.Hezké rozlouční se zimou vystřídalo přivítání jara, které přinesla jeho bohyně Vesna. Děti si užily výjimečně krásný den.