Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Velikonoce v knihovně

VELIKONOCE V LIBERECKÉ KNIHOVNĚ
Ve středu před velikonočními prázdninami žáci 1.B opět pobývali v knihovně.Nejprve se zúčastnili tematické besedy o tradicích a zvycích Velikonoc.  Děti byly aktivní a  často překvapovaly svými znalostmi.
V druhé části pobytu někteří získali zdarma průkazku liberecké knihovny a mohli si už sami vybírat a půjčovat knihy. Nesmím zapomenout, že Petr Lufinka tuto průkazku už vlastnil dávno předtím.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.